ראשי > בלוג

10 טיפים לביטוח נסיעות לחול

אתם מתכוונים לטוס לחו"ל? ביטוח נסיעות לחו"ל כבר עשיתם ? הנה עשרה טיפים חשובים שכדאי שתקראו:

1. הטיפ הראשון והכי מומלץ שיש זה לבדוק מה הביטוח הרפואי הפרטי שלכם מכסה ואם יש צורך בהרחבה לקראת הטיול אליו אתם יוצאים.
חשוב לוודא כי ביטוח הנסיעות לחו"ל יכלול עלות הטסה רפואית לישראל במקרה הצורך ובמקרה של תאונה חלילה ,טיפולים רפואיים דחופים במידת הצורך .

2. חשוב להצטרף לביטוח מוקדם ככל האפשר, ממש ברגע הזמנת הכרטיסים וזאת בכדיי לוודא שלא תשכחו לעשות ביטוח לחו"ל ,כך גם נשאר לכם הזמן לסקר שוק רחב ומקיף לבחירת הביטוח המושלם עבורכם.

3. אם החופשה שאליה אתם יוצאים כוללת בתוכה פעילות אקסטרים כמו באנג'י, טיפוס הרים, סקי וכו' חשוב לרכוש כיסוי או נספח המותאם לפעילויות מסוג זה ספציפית אחרת לא תהיו מבוטחים במקרה וחלילה תיפגעו, בנוסף חשוב לדעת כי אם סגנון הטיול הוא מסע במקומות מרוחקים טרקים בהרים וכו' חשוב לוודא כי יש לכם סעיף בפוליסה הכולל בתוכו משלחת חילוץ.

4. בעת ביטול נסיעה יש סעיף בביטוח הנסיעות שלכם לחו"ל המאפשר החזר הוצאות, תחת הסעיף הנ"ל לרוב ניתן לקבל פיצוי בשל ביטול הנגרם עקב אשפוז, מחלה, מוות של בן משפחה קרוב, מילואים ועוד כל זה בתקופה של עד כחודשיים לפני הנסיעה.

5. בכל הנוגע למטען שלכם שימו לב מה כוללת הפוליסה והאם יש הגבלות סכום, במקרים בהם יש עמכם פריטים יקרי ערך מומלץ להרחיב את הכיסוי ולבטח גם אותם.

6. חשוב לוודא כי מוקד שירות הלקוחות בחברה בה אתם מבוטחים מאויש מסביב לשעון בכדיי שבעת צרה ובכל שעה תוכלו לקבל תשובות .

7. חשוב לוודא כי קיים כיסוי בפוליסה לנזק אשר גרם המבוטח לצד שלישי.

8. טרם הצטרפותכם לביטוח נסיעות לחול חשוב ורצוי לבצע סקר שוק רחב ומקיף גם על המחיר אך לא פחות חשוב על מה הביטוח מכיל, יש מגוון של פוליסות המוצעות בשוק תחת כמה חברות ביטוח פרטיות בקשו הצעות מחיר וגילוי נאות שזה בעצם תקציר הפוליסה ומשם תתקדמו לביצוע עסקה.

9. במידה וחלילה מצבכם הבריאותי לא טוב במיוחד ואתם סובלים בעיות רפואיות ספציפיות בדקו את האופציה לפוליסה מיוחדת המותאמת למצבכם הרפואי , רוב הפוליסות הסטנדרטיות המוצעות בשוק אינן מכסות מצב רפואי קודם, בעיות כרוניות ואפילו הריון. חשוב שתדעו כי פוליסה מהסוג הנ"ל לרוב תעבור תהליך חיתומי תחת חברת הביטוח בה בחרתם לבטח את עצמכם בביטוח נסיעות לחו"ל, כך שבמקרים כאלה רצוי לבצע את התהליך כמה שיותר מוקדם ולא לחכות לדקה ה90.

10. חשוב לוודא כי ביטוח הנסיעות שלכם לחו"ל כולל בתוכו טיפולי חירום בשיניים , תקלה מהסוג הזה יכולה להחריב טיול שלם.

לפרטים ומידע נוסף על ביטוח טיסות לחול.