ראשי > בלוג

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל

מתכננים לטוס לחו"ל? דעו כי ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה אותך בזמן נסיעתך לחול אך לא בכל מצב רפואי ובכל תנאי. ביטוח נסיעות לחו"ל מגן עליך מפני קטסטרופות בזמן שהייתך בחול החל מדחיית טיסה ,מטען שאבד, שוד ועד למקרה תאונתי או רפואי. ביטוח נסיעות לחול מציע הגנה למצב הרפואי שלך, לטיסה עצמה ואף למטען שלך בצורה הבאה.

ביטוח נסיעות לחול כיסוי בשלושה מצבים:

מטען- מכסה במקרה של אובדן המטען, גניבה, השחתה.
תקף גם לרכוש אשר נרכש בחו'ל והובא לארץ.

רפואי – מכסה במקר של מחלה, בעיה רפואית כלשהי או תאונה.

טיסות – מכסה במקרה של ביטול טיסה, דחייה או במקרה בו נאלצת לרכוש כרטיס טיסה חדש.

ביטוח נסיעות לחול מוצע ע" כמה גורמים מעבר לחברות ביטוח המציעות ביטוח נסיעות לחול גם קופות בחולים וחברות האשראי מציעות ביטוח נסיעות לחול.

ביטוח נסיעות לחול דרך חברת ביטוח:
עלות ביטוח נסיעות לחול דרך חברות הביטוח עולה בממוצע בין דולר למס דולרים בודדים ליום.
הצטרפות לביטוח נסיעות לחול דרך חברת הביטוח יבוצע בטרם נסיעתך לחול ולא לאחר מכן, הכיסוי בביטוח מסוג זה אינו מוגבל בזמן ומעניק לך כיסוי רחב יותר ותנאים טובים יותר מכל ביטוח אחר.
חשוב מאוד לשים לב כי גם אם נורא מפתה להצטרף לביטוח ללא עלות/ ביטוח מתנה טו ככל שיהיה זה לא ביטוח אשר נרכש בכסף משמע הביטוח לא איכותי! .
במקרים מסוג זה ניתן לראות כי אין תקרות סכומי ביטוח לאשפוז וכי רשימת האירועים המכוסים בביטוח בתשלום רחבה הרבה יותר, מה גם שבביטוח אשר נקבע תשלום עבורו קיימת האופציה להרחבה לספורט אקסטרים לדוגמא: סקי שלא מבוטח אוטומטית, חילוץ והצלה ,נשים בהיריון וכו.

ביטוח נסיעות לחול דרך קופות החולים:
עלות ביטוח נסיעות לחול דרך קופות החולים כמעט זהה לעלות הביטוח דרך חברות הביטוח .
גם כאן המבוטח מחויב להצטרף לביטוח טרם נסיעתו לחול ולא לאחר מכן והביטוח אינו מוגבל בזמן.
רצוי לדעת כי קיים הבדל בין קופות החולים השונות בתקרות זיכוי לדוגמא:
מכבי שירותי בריאות וקופת חולים לאומית מגבילות את עלות יום אשפוז בביטוח נסיעות לחול ואילו קופת החולים כללית אינה מגבילה, ובדומה לחברות האשראי קופות החולים ישלמו יום אשפוז תחת תקרה יומית ותקרה תקופתית.

ביטוח נסיעות לחו"ל דרך חברות האשראי:
מבוטח אשר מחזיק בכרטיס אשראי יכול לקבל ביטוח נסיעות לחול ללא תוספת תשלום , חשוב לדעת כי הביטוח יהיה תקף לפרק זמן מוגבל וקבוע מראש וניתן להאריך תקופה רק בתוספת תשלום, בנוסף דעו כי קיימות מגבלות בביטוח נסיעות לחול דרך חברת האשראי וחשוב לדעת מהן לדוגמא: כיסוי רפואי מוגבל בתקרה מסוימת עבור כל יום אשפוז וישנה תקרה גם לתקופת אשפוז במידה ויש חריגה בסכומים אתה כמבוטח תשלם את זה מכיסך!
לכל חברת אשראי יש כמה סוגי כרטיסים כגון: זהב, רגיל וכו'..לכל כרטיס יש תנאי פוליסה שונים לכן חשוב לברר באילו מקרים אתה מכוסה ובאילו לא ובמידת הצורך לרכוש ביטוח משלים.

המידע המפורט במאמר הינו מידע כללי בלבד ויכול להשתנות מעת לעת. חשוב לבדוק ולשים לב שהמידע הקובע והעדכני הינו המפורט בפוליסת הביטוח שבחרתם.