ראשי > מוצרי הביטוח שלנו > ביטוחי בריאות

ביטוח סיעודי

צפייה ביקירנו מאבדים את חיוניותם ואת כושרם ומתקשים בביצוע פעולות היום-יום הפשוטות עשויה להכביד עלינו מאוד. לקושי הנפשי מתלווה גם קושי כלכלי בגין עלויות גבוהות של טיפול צמוד או אשפוז. בניוקום סוכנות לביטוח אנו ממליצים לכם לרכוש ביטוח סיעודי עבורך או עבור בני משפחתך.

לקבלת הצעת מחיר
הכל על

ביטוח סיעודי

אפי עבדיאן - מומחה לביטוח סיעודי
נגן סרטון

למי מיועד ביטוח סיעודי

אם אין לך או לקרוביך מקורות כספיים זמינים לאשפוז או לטיפול, אם אין מי שיוכל לטפל בך או בבני משפחתך במצב סיעודי, כדאי לך לרכוש ביטוח סיעודי, כך שחברת הביטוח תשלם את עלות הטיפולים הדרושים מדי חודש בחודשו.

 

להלן השאלות הנפוצות ביותר בנושא הביטוח הסיעודי:

 

מי נחשב חולה סיעודי?

חולה סיעודי הוא אדם שזקוק להשגחה צמודה כיוון שאינו יכול לעשות שלושה מששת הפעולות הבסיסיות : ללכת, לקום, לשכב, להתקלח, לאכול ולשתות ולשלוט על הסוגרים. גם אנשים שעונים להגדרה של תשושי נפש, כמו חולי אלצהיימר, זכאים לביטוח סיעודי.

 

האם ביטוחים של מוסדות המדינה כביטוח לאומי וקופות אינם מספיקים?

הסיוע ממוסדות המדינה אינו מלא ואינו מתאים לעלויות הרבות הכרוכות בטיפולים.

 

האם ביטוח סיעודי רלוונטי רק לגיל זקנה?

לא. ביטוח סיעודי ניתן לכל מקרה סיעודי שנובע ממחלה או מתאונה.

 

מתי כדאי להתחיל?

כאמור, ביטוח סיעודי ניתן גם למקרים הנובעים ממחלות או מתאונה, ולכן מומלץ לרכוש את הביטוח כבר בגיל צעיר, כאשר עלות הפרמיה נמוכה, היות ועלות הפרמיה עולה עם הגיל.

 

כמה לשלם?

עלות פוליסת הביטוח נקבעת לפי גיל, מצב בריאותי, סכום הביטוח ותקופת הביטוח, כאשר כמובן סכום גבוה יותר מקנה כיסוי רחב יותר. דמי הביטוח נעים בטווח רחב ביותר, בין עשרות שקלים לאלפי שקלים בחודש, בהתאם לפרמטרים הנ"ל.

 

חשוב לשים לב, טיפים מניוקום

כדי להימנע ממצב שבו חברת הביטוח תתנער מאחריותה, יש לציין את כל המחלות שהמבוטח סובל מהן בעת החתימה על הפוליסה. זמן תשלום הביטוח. בשוק מוצעות כמה פוליסות שונות מחברות הביטוח, מכאלו המשלמות תגמולים שלוש שנים ועד כאלו המשלמות תגמולים ללא הגבלת זמן. בניוקום סוכנות לביטוח נוכל לכוון אתכם בבחירת הפוליסה המתאימה.

 

היתרונות ברכישת ביטוח סיעודי בניוקום סוכנות לביטוח

ניוקום הינה סוכנות ביטוח עצמאית וחזקה. ככזו אנו יכולים לדאוג לטיפול מהיר ומקצועי מול חברות הביטוח. אנו עובדים עם חברות ביטוח רבות על מנת להציע ללקוחות שלנו מגוון רחב של הצעות ולסייע להם לאתר, לבחור ולרכוש את הביטוח הטוב ביותר עבור כל לקוח ולקוח. בהתמודדות עם מקרים סיעודיים רוב תשומת הלב של יקירי המבוטח ממוקדת בהתמודדות הפיזית והנפשית ולא בתביעת הפיצויים. בניוקום סוכנות לביטוח סוכנים מקצועיים ואמינים המלווים את הלקוח ומייעצים לו בעת תביעה, כך שנחסכת ממנו הטרחה שבלהתמודד לבד מול חברות הביטוח. אצלנו אין כל התחייבות והלקוח רשאי לצאת מהתכנית בכל עת. אנו מעניקים יחס אישי המתאים בדיוק רב לצרכים של הלקוח וליכולתו הכלכלית, כך שהוא מקבל את ההצעה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורו.

 

איך רוכשים פוליסת ביטוח סיעודי

יוצרים קשר כבר עכשיו עם ניוקום סוכנות לביטוח ונציג שלנו יחזור אליכם כדי להציע לכם את ההצעה הטובה ביותר עבורכם.

צור קשר ונחזור אליך בהקדם

בכמה קליקים.. ממש עכשיו - ויש ביטוח

    לקבלת הצעת מחירצור קשר >