עושים סדר בתיק הביטוחי שלכם!

תוך בדיקה קצרה נוכל לגלות לכם האם אתם משלמים כפול? על מה אתם מבוטחים? וכמה כסף מגיע לכם לחסוך.

השאירו פרטים ונציג/ה יחזור אליכם בהקדם!

על מנת להתחיל בבדיקה, אצטרך לדעת מספר פרטים?

יש למלא שם מלא
מספר הטלפון אינו תקין

מהו תאריך הלידה שלך?

מהו תאריך ההנפקה המופיע בתעודת זהות?

מה סך התשלום החודשי שלך עבור ביטוח בריאות כיום?

אילו ביטוחים יש בבעלותך(ניתן למלא מספר אפשרויות)?

ביטוח בריאות
ביטוח סעודי
ביטוח חיים
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח אחר

ברגע זה נשלח אליך קוד אימות בהודעת SMS

שים לב יש לענות על כל השאלות

השירותים החשובים שלנו!

אם הגעת לכאן בטח זה קשור לביטוחים ו/או הכספים שלך, אז הגעתם למקום הנכון פה ניתן לקבל את כל המידע.

בדיקת כפל ביטוחים

תתפלאו לדעת כמה לקוחות לא יודעים בכלל היכן הביטוחים שלהם, השאירו פרטים עכשיו. יחס אישי וליווי צמוד. בדיקה ללא התחייבות

ביטוחים פרטיים

ביטוח בריאות או חיים פרטי בהתאמה אישית יעניק לך ולמשפחתך ביטחון ויציבות כלכלית בעת הצורך. בקרו אותנו כדי ללמוד עוד על הביטוחים הפרטיים שיש לנו להציע לכם!

בדיקה והוזלת ביטוחים

קבלו דוח מסודר ופשוט להבנה על כל פוליסות הביטוח שברשותיכם. עושים סדר בבאלגן וחוסכים בענק – בדקו עכשיו שאתם מכוסים מכל הכיוונים! מעל 78% ישראלים לא יודעים. זה הזמן לבדוק. כמה חסכתם עד עכשיו? ללא כל התחייבות

בדיקת ביטוחים, כפל ביטוחים וניהול תיק ביטוחי

משפחה ישראלית ממוצעת משלמת מאות שקלים בחודש על ביטוח, והסטטיסטיקה מראה שבמקרים רבים אנחנו משלמים סכום לא מבוטל על כפל ביטוחים – כלומר, שני ביטוחים שמכילים אותו כיסוי בדיוק – או משלימים על ביטוח שכלל לא מתאים לנו, ובעת הצורך לא יועיל לנו למרות הכסף ששילמנו עבורו.

מה אומרים עלינו?

בדיקה קצרה גילתה שיש לי המון כספים שלא ידעתי עליהם, זה בדיוק מה שהיינו צריכים עכשיו! תודה רבה לכם ממליצה בחום!

אלה לוי

שיחה קצרה ומשם הבנתי שאני משלם על אותו ביטוח פעמיים, חסכתי מאות שקלים בחודש ואלפי שקלים בשנה! ממלץ לכל אחד מכם לעשות בדיקה פעם בתקופה!

לאה גרין

הגענו לגיל שצריכים להתחיל לדאוג לעתיד של המשפחה שלנו! כמה שיחות עם נציגה נחמדה הובילה אותנו לתיק ביטוחים מסודר שידאג לעתיד של כל המשפחה שלי – ממליץ עליהם בחום!

עידן לב

למי אתם מחכים? חייגו עכשיו ותנו לנו לחסוך לכם אלפי שקלים!

תקנון האתר

הרשאה לדיוור ישיר, פרסומים ופרסומות

 1. החברה ו/או מי מטעמה (לרבות חברות קשורות וחברות שהמידע הועבר אליהן כדין) רשאית לשלוח לך מעת לעת, בדואר אלקטרוני או בכל מדיה אחרת, מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי לרבות חומר מקצועי, עדכונים, פרסומים, הודעות והצעות שונות בהתבסס על מידע המצוי במאגרי המידע שברשותה, ולרבות תוך שימוש באפיונים שונים של המידע (להלן: "דיוור ישיר").
 2. במועד אחר, וכל עוד לא ביטלת את הסכמתך זו, או ככל שהדבר מותר על פי הוראות הדין. באפשרותך להסיר את עצמך בכל עת באמצעות משלוח הודעות סירוב בהתאם להוראות הדין הרלבנטיות.
 3. החברה תהא רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדרכים שונות, לרבות SMS ובדואר אלקטרוני, דברי פרסומת, בהתאם ובכפוף להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח – 2008 ("חוק הספאם") החברה רשאית להשתמש במידע שהתקבל באתר ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר, לצורך שיפור השירותים באתר ו/או בכל דרך אחרת שהיא מציעה וליצירת קשר עמך במקרה הצורך, בכפוף להוראות חוק הספאם. בהתאם לחוק האמור, הנך רשאי להודיע לחברה בכתב כי אינך מעוניין בקבלת פרסומות מסחריות, ולהודיע לה שהוא מסרב לקבל דברי פרסומת כאמור ו/דברי דיוור.

הרשאה לשימוש במידע שנאסף על סמך השימוש שנעשה באתר

 • החברה עשויה לאסוף מידע על השירותים שאתה משתמש בהם באתר ועל אופן השימוש שאתה עושה בשירותים אלה. לדוגמא, הפעולות שביצעת, העמודים בהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, מקום המחשב שבאמצעותו גלשת לאתר, ופרטים לגבי המחשב בו אתה עושה שימוש ועוד. החברה תשמור את המידע במאגריה.

אנו משתמשים במידע שאנו אוספים, בין היתר, לצורך –

 • שיפור השירותים והתכנים המוצעים באתר, יצירת שירותים או תכנים חדשים המתאימים לדרישות המשתמשים או ביטול שירותים או תכנים קיימים. המידע שישמש את החברה לצורך כך יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי שאינו מזהה אותך אישית.
 • התאמת תוכן האתר לתחומי ההתעניינות שלך.
 • שליחת הודעות בדואר אלקטרוני או SMS אליך (או בכל מדיה אחרת), כדי להודיע לך, למשל, על שינויים או שיפורים באתר וכן מידע שיווקי ופרסומי – בין אם מידע על החברה ובים אם מידע שהחברה תקבל לצורך משלוח מידי ממפרסמים אחרים. בכל עת עומדת בפניך האפשרות לבקש לחדול מלקבל מידע כאמור, בפניה בכתב לחברה.
 • יצירת קשר אתך במקרה הצורך. לידיעתך, אנו עשויים גם לתעד את התקשורת אתך, בין היתר, כדי לסייע בפתרון בעיות שאתה עשוי להיתקל בהן.
 • ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים. משלוח הצעות שיווקיות מטעם החברה ו/או מי מטעמה.
 • תפעולו התקין ופיתוחו של האתר או אתרים שיוקמו בעתיד על ידי החברה.
 • ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

מסירת מידע לצדדים שלישיים/פרסומות של צדדים שלישיים

אני מסכים להעברת המידע אודותיי לצדדים שלישיים לצרכי שירותי דיוור ישיר ומאשר קבלת תוכן שיווקי מצדדים שלישיים.

 1. החברה רשאית לשתף מידע אישי ומידע שנאסף על פעולותיך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית) ולהעביר מידע זה לצדדים שלישיים, כגון חברות מסחריות, עסקים, מוקדי מכירות בענפים שונים ומגוונים במשק הישראלי בהתאם לאמור על פי דין, לרבות במקרים הבאים:
 2. במידה וקיבלנו את הסכמתך – אנו נשתף פרטים אישיים עם צדדים שלישיים.
 3. החברות אשר מקבלות את המידע הינן משתנות מדי חודש לדוגמא – רשויות מקומיות לקראת בחירות לרשויות המקומיות, חברות ומשווקי סלולר, סוכנויות ביטוח, מוקדי תרומות של בית חב"ד, מוקדי תיאום פגישות העוסקים בשיווק מוצרי צריכה, מכוני לימוד ומכללות לפלח הגילאים 20-30 ועוד.
 4. לעניין זה, "הסכמה" – הסכמה מדעת, במפורש או מכללא. לעניין זה הנך מאשר בזאת לאתר להעביר את פרטיך האישיים למפרסמים ולצדדים שלישיים, לשם יצירת קשר שבמייל או בטלפון.
 5. אם תיקח חלק בפעילות תוכן של צד שלישי או בפעילויות משותפות לחברה ולצד שלישי המוצגות באתר. במקרים אלה יועבר לצד השלישי הרלוונטי המידע הדרוש לו לשם ניהול הפעילות הרלוונטית וליצירת או שמירת קשר איתך.
 6. יתכן ואנו נאפשר לך לשתף את חבריך ברשתות חברתיות כגון פייסבוק (FACEBOOK) ואחרות בפעולות שתבצע באתר. אנו לא נמסור מידע אישי מיוזמתנו לרשתות חברתיות כאמור אולם עליך לדעת כי הן עשויות להצליב את המידע הנ"ל עם המידע הקיים ברשותן דרך הפרופיל שלך ברשת החברתית. כל שיתוף כאמור כפוף למדיניות השימוש ברשת החברתית הרלוונטית.
 7. לצרכים סטטיסטיים – אנו מספקים מידע אישי לגופים או חברות שאנו נותנים בהם אמון כדי שיעבדו את המידע עבורנו לפי ההוראות שלנו ובאופן העולה בקנה אחד עם מדיניות הפרטיות שלנו. ככלל, וככל שלא ניתנה הסכמתך למסירת מידע אישי, מידע המועבר לצרכים סטטיסטיים אינו כולל פרטים מזהים, אשר צפויים לאפשר לצד השלישי לזהות אותך.

מטעמים משפטיים:

 • אם יתקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי.
 • אם הדבר יידרש, לדעת החברה, לצורך ו/או המסגרת כל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים אם יהיו, בינך או בין צד ג' לבין החברה.
 • במקרה שתפר או תנסה להפר את תנאי השימוש האתר או איזה מהשירותים המוצעים על ידי החברה או תבצע, באופן ישיר או באמצעות גורם אחר, פעולות הנחזות כמנוגדות לדין, תהיה החברה רשאית למסור את המידע לכל רשות מוסמכת.
 • בכל מקרה שהחברה תסבור כי מסירת המידע נחוצה באופן סביר כדי למנוע נזק לך או לרכושך או לצד שלישי או לרכושו או לחברה.
 • בכל מקרה בו קיים היתר ו/או חובה על פי דין למסור את הפרטים.

חברה מתירה או עשויה להתיר לצדדים שלישיים לנהל עבורה את מערך הצגת הפרסומות באתר ו/או לסייע בניהול המערך וכן משתמשת או עשויה להשתמש במערכות מטעם חברות אחרות כדי לנהל את מערך הצגת הפרסומות באתר. לצורך ניהול הפרסומות, חברות אלה עשויות להציב במחשבך אובייקטים שונים כגון COOKIES ומשבצות "משואות רשת" (WEB BEACONS) במודעות הפרסומות או בדפי האתר. המשואות הן קבצים גרפיים זעירים בעלי מזהה ייחודי, המשובצים בדפי האתר ותפקידם לסייע באיסוף מידע אודות השימוש באתר. המידע הנאסף אינו מזהה אותך אישית אלא רק מתאים את הפרסומות שיוצגו בפניך לנושאים שעשויים לעניין אותך. השימוש שחברות אלה עושות ב- COOKIES – ובמשואות רשת כפוף למדיניות הפרטיות של אותן חברות בלבד והנך מוזמן לבדוק את מדיניות הפרטיות של אותן חברות באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.

דילוג לתוכן